mån tis ons tor fre lör sön
1
2
Fredagsfika med promenad 11:00
Fredagsfika med promenad
apr 2 kl. 11:00
Utgår från Bethel
Fredax 19:00
Fredax
apr 2 kl. 19:00
Fredax program VT 2021 5/2 18.00-20.00 Skridskodisco på hockeyplan vid skolan Vi bjuder på korv, saft och bullar 19/2 Fredag 19.00-21.00  Pingisturnering i Bethel 6/3 Lördag 11.00-13.00 Skoter, pulka och madrass i Ånäsbacken Kolbullar och korvgrillning 19/3 Fredag 19.00-21.00 Lek och tävling i Bethel 2/4 Långfredag påsklov 16/4 Fredag 19.00-21.00 Bakning i Bethel 29/4 Torsdag 18.00-20.00 Pysselkväll i Bethel 14/5 Fredag 19.00-21.00 Utflykt till Anna-Karins gård i Sörnedansjö 28/5 Fredag 19.00-21.00 Avslutning med grillning och brännboll vid Bethel  
3
4
Påskgudstjänst Bodil och Sångarna 10:00
Påskgudstjänst Bodil och Sångarna
apr 4 kl. 10:00 – 11:00
Föranmälan till Bodil senast fredag kl. 12:00
Påskgudstjänst Bodil och Sångarna 11:00
Påskgudstjänst Bodil och Sångarna
apr 4 kl. 11:00 – 12:00
Föranmälan till Bodil senast fredag kl. 12:00
5
6
8
10
11
12
13
14
15
16
Fredagsfika med promenad 11:00
Fredagsfika med promenad
apr 16 kl. 11:00
Utgår från Bethel
Fredax 19:00
Fredax
apr 16 kl. 19:00
Fredax program VT 2021 5/2 18.00-20.00 Skridskodisco på hockeyplan vid skolan Vi bjuder på korv, saft och bullar 19/2 Fredag 19.00-21.00  Pingisturnering i Bethel 6/3 Lördag 11.00-13.00 Skoter, pulka och madrass i Ånäsbacken Kolbullar och korvgrillning 19/3 Fredag 19.00-21.00 Lek och tävling i Bethel 2/4 Långfredag påsklov 16/4 Fredag 19.00-21.00 Bakning i Bethel 29/4 Torsdag 18.00-20.00 Pysselkväll i Bethel 14/5 Fredag 19.00-21.00 Utflykt till Anna-Karins gård i Sörnedansjö 28/5 Fredag 19.00-21.00 Avslutning med grillning och brännboll vid Bethel  
17
19
20
21
22
24
26
27
28
29
30
Fredagsfika med promenad 11:00
Fredagsfika med promenad
apr 30 kl. 11:00
Utgår från Bethel
Fredax 19:00
Fredax
apr 30 kl. 19:00
Fredax program VT 2021 5/2 18.00-20.00 Skridskodisco på hockeyplan vid skolan Vi bjuder på korv, saft och bullar 19/2 Fredag 19.00-21.00  Pingisturnering i Bethel 6/3 Lördag 11.00-13.00 Skoter, pulka och madrass i Ånäsbacken Kolbullar och korvgrillning 19/3 Fredag 19.00-21.00 Lek och tävling i Bethel 2/4 Långfredag påsklov 16/4 Fredag 19.00-21.00 Bakning i Bethel 29/4 Torsdag 18.00-20.00 Pysselkväll i Bethel 14/5 Fredag 19.00-21.00 Utflykt till Anna-Karins gård i Sörnedansjö 28/5 Fredag 19.00-21.00 Avslutning med grillning och brännboll vid Bethel